YAĞMUR GÜZELLİK SALONU

YAĞMUR GÜZELLİK SALONU

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Her geçen gün talepleri artan güzellik salonu sektöründeki 10 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.Yagmur güzellik ve lazer salonu olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Her geçen gün artan güzellik algısı ile müşterilerimizin dış görünümlerine verdiği önemde artmıştır. Bizler de alanlarında deneyimli ekip arkadaşlarımız ile salonumuzu tercih eden  müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri hizmetten memnun bir şekilde ayrılmaları için çalışmaya devam ediyoruz.

Bayan müşterilerimiz kuaför hizmetimizden; her türlü saç şekilendirme, saç renklendirme ve saç kesimizden yararlanabilirler. Seyrek kaş yapısına sahip ve ya kaş şekillerinden memnun olmayan müşterilerimiz için kıl tekniği ile yüz hatlarına en uygun kaş tasarımı yapılmaktadır. Lazer hizmetimiz içinde müşterilerimize iki ayrı lazer işlem tercihi sunuyoruz.Bay ve bayan olarak tüm müşterilerimiz lazer  hizmetimizden  yararlanabilmektedir. Sizler de bakımına önem verenlerdenseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

YAĞMUR GÜZELLİK VE LAZER SALONU olarak sizlere sunduğumuz hizmetler:

SAÇ KESİM:

Öncelikle saç kesiminde yüz şekli dışında kafa yapısını ve açıları çok iyi keşfetmek gerekiyor. Temel kesim teknikleri mesleki alt yapıyı belirler, fakat kişisel kesimlerde sadece kılavuz olabilir. Çünkü aynı tekniği her kişiye ve saça uygulayamayız. O nedenle en iyi kesim saçların çıkış ve uzayış yönünü takip ederek yapılan kesimdir. Saçların doğal düşüşü, kolay şekillenmesi ve daha uzun süre kalıcılığını ancak bu sayede yakalayabiliriz.

SAÇ RENKLENDİRME:

Saç boyama; genel olarak saç rengini değiştirme uygulaması olarak tanımlanabilir. Bu uygulama için başlıca nedenler; kişinin kendi saç rengini daha şık ya da daha çok beğendiği bir renk ile değiştirmek, ya da orijinal saç rengine geri dönmek, olarak sıralanabilir.

SAÇ ŞEKİLLENDİRME:

''Kadınların en iyi aksesuarı saçlarıdır'' ilkesiyle yola çıkarak dış görünüşün en iyi tamamlayıcı olan saçları en trend ve yüzünüze uygun şekillendirme yapılmaktadır.

MAKYAJ:

Özel günlerde güzelliğinden taviz vermeyenler için talepleriniz göz önünde bulundururlarak yüzüne en uygun makyaj yapılır.

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYONU:

Kalıcı veya uzun dönemli epilasyon sağlar.Kıllarda tekrar büyüme olsa bile oluşacak kıllar zayıf, açık renkli kozmetik önemi az tüyler şeklindedir. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen yöntemler arasında bulunan lazer epilasyon etkisini kısa sürede göstermekte ve uzun vadede kalıcı çözüm üretmektedir.

DİODE LAZER EPİLASYONU:

Diode lazer cihazları, hemen hemen tüm vücut tiplerine uygunluk gösterebilmektedir. Diode lazerler bu yüzden genel itibariyle yüz bölgesine, sırt ve kol bölümlerine daha fazla etki bırakmaktadır. Buz lazer cihazlarının bir tipi olan bu cihazlar, her mevsim koşulsuz ve şartsız kullanım göstermektedir. Diode lazer cihazları, vücut tüylerinin kalın veya ince, koyu ya da sarı yapılarına kolaylıkla etki edebilmektedir.

MİCROBLADİNG KIL TEKNİĞİ:

Seyrek kaşlara sahip olan çoğu insan kaşlarını daha dolgun göstermek için birçok yönteme başvuruyor. Kalıcı makyaj işlemlerinde kullanılan microblading kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırarak ifadeyi güçlendiriyor. Microblading işleminde renk pigmentleri, cilt rengine uygun olarak kaşlara şekil ve dolgunluk vermektedir. Gerçek kaş üzerine yapılan bu yöntem dövme tekniğine benzer bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde gözler ve bakışlar daha dikkat çekici bir hal almaktadır.

BAKIMINA ÖNEM VERENLERİN ADRESİ; YAGMUR GÜZELLİK VE LAZER SALONU...

 

 

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı