Tanrıkulu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Tanrıkulu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Tanrıkulu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Silopi Merkez’de hizmet vermekteyiz.

Firmamızın önceliği, her zaman bizi tercih eden kişilerin ve firmaların memnuniyeti olmuştur. Bu amaç doğrultusunda kurumumuzda teste giren müşterilerimize en güvenilir ve en doğru hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza özenle devam etmekteyiz.

Özellikle ticari amaçla yolcu veya yük taşımacılığı yapan kişilerin psikoteknik raporlarını iş hayatlarına devam edebilmek için almaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara günlük işlerini aksatmadan diledikleri gün ve saatte teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra beraber çalıştığımız firmaların yetkilileri ile sürekli koordinasyon halinde olarak firma personellerinin devam eden işlerini aksatmadan testlere katılabilmesi için gerekli randevuları oluşturuyor ve işlemlerini takip ediyoruz

Hizmetlerimiz

TANRIKULU PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ OLARAK  HİZMETLERİMİZ:


Profesyonel sürücü çalıştıran firmaların sürücülerinin veya sürücü adaylarının psikoteknik değerlendirmelerini yapmak ve firmalara kurumsal hizmet vermek, hız ihlali, alkol veya ceza puanı gerekçeleri ile ehliyetlerine el konulan sürücülerin psikoteknik değerlendirmelerini yapmak ve ehliyetlerini geri alma işlemlerini gerçekleştirmek,

Sürücüler Sağlık Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu 4 Sayılı Cetvel ile belirlenmiş kriterler doğrultusunda teste alınırlar. Bu amaçla geliştirilmiş bilgisayar destekli testler ile ölçümlenirler. Testler aşağıda gösterildiği şekildedir.

 

➥Seçici Dikkat Düzeyi [ SIGNAL ]

 

➥Anlama Ve Değerlendirme [ SPM ]

 

➥Hız Ve Mesafe Algılama [ HMT ]

 

➥Görüş Açısı & Koordinasyon [ IIB ]

 

➥Determinasyon Testi [ DT ]

 

➥Görsel Süreklilik Testi [ LVT ]

 

➥Taşistostopik Görsel Algılama Testi [Tavtmb]

 

➥Sürekli Dikkat Ve Problem Çözme [Cog]
 

➥Sürücülük İle İlgili Kişilik Yapısı [Ivpe] 

 

 

Kurumumuz psikoteknik raporu almak isteyen kişilere kalite güven ve dürüstlük ilkeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Raporunuzu güvenilir bir kurumdan almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 

Duyurular

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı