SİP Destek

Sorularınız'a SİP Destek ile yanıt bulun.

 

Ticari faaliyetlerde bulunan firmalarımızın, hizmet sektöründeki kişi ve kuruluşlarımızın, kendi ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapabilmesi, ilan verebilmesi ve piyasadaki gelişmelerden etkin bir şekilde haber alabilmesi amacıyla, kurulmuş bir web sitesidir.

SİP'in WhatsApp Haber Hattı'na haberinizi yollayın, gündemi siz belirleyin!


Siz de gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve önem arz eden gelişmeleri WhatsApp Haber Hattı'mıza göndererek, haberinizi SİP Haber'de duyurabilirsiniz.

Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra, WhatsApp Haber Hattı'nı kullanarak bize iletebilirsiniz.

Haberi dilerseniz sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz.

İdeolojik ve siyasi bir gündem oluşturmayan, toplumu tahrik edecek içerikte haber barındırmayan, cinsellik, şiddet gibi olumsuz ögeler içermeyen; ekonomi, iş dünyası, tarih, kültür, toplumsal ve sosyal olaylar, yatırımlar, ticari kuruluşların yenilikleri, kampanyaları, haber niteliği taşıyan duyurular, gündeme dair veya herhangi bir konu hakkında, düşüncenizi ve yorumunuzu yansıtan yazıları ve haberleri, SİP Gündem'e yollayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz haberler, öncelikle haber editörümüz tarafından incelenir, ardından önem sırasına göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir.

Firmanıza ait tanıtım sayfanızı SİP'te yayınlamak için, öncelikle üye olmanız gerekmektedir.  Kurumsal veya Bireysel üyelik tiplerinden size uygun olan kısmı seçip üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, hesabım bölümünden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlan verebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, hesabım bölümünden 'İlan Ver' kısmından ilanınızı oluşturabilirsiniz.

SİP'de Firma & Hizmet tanıtım sayfanız var ise, hesabım bölümünden SİP'in size özel indirimli fiyatlardan 'Reklam Ver' alanından reklamınızı yayınlayabilirsiniz. Eğer size ait bir tanıtım sayfanız yok ise, SİP İletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİP İletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Tasarım, görsel ve yazılı içerik hazırlama konusundaki talebinizi SİP İletişim'e ilettiğiniz anda destek ekibimiz gereken desteği sunmak üzere sizinle iletişime geçecektir.

'SİP Bonus' bir ödül kazanım sistemidir. Dileyen her üyemiz 'SİP Bonus' ödül sisteminden faydalanabilir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için 'SİP Bonus' sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eleman ihtiyacı ilanınızı, SİP'de yayınlamak için, öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Kurumsal veya Bireysel üyelik tiplerinden size uygun olan kısmı seçip, üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, hesabım bölümünden, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İş Arama İlanınızı 'SİP' de yayınlamak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, hesabım bölümünden 'İş Arıyorum' ilanınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.

SİP Bonus Kurumsal çözüm ortağı başvurunuzu SİP İletişim bölümünden talebinizi içeren bir yazı ile bize iletebilirsiniz. 

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı