SİP Bonus

SİP Bonus ile isteyen kazanır!

 

SİP Bonus; Ödül kazanım sistemidir.

Siz de referans olduğunuz SİP üyelerinin satın almış oldukları her türlü SİP paketlerinden SİP Bonus para kazanabilirsiniz.

Bunun için referans olduğunuz SİP üyesinin, sizin üyelik numaranız ile SİP paketlerinden herhangi birisini satın alması yeterli olacaktır.

Referans olduğunuz üyemizin sizin üye numaranız ile SİP paket alımı yapması durumunda, satın almış olduğu paket tutarının % 10'una tekabül eden oranda, SİP Bonus para kazanırsınız. SİP üyesinin paket yenilemerinde, SİP Üyelik numaranızı tekrar kullanarak, yenileme işlemi gerçekleştirmesi durumunda da SİP Bonus para kazanmaya devam edersiniz.

SİP Üyelik numaranız ile satın alınan paket tutarları ve bu paketlerden kazandığınız SİP Bonus para tutarlarını 'Hesabım' bölümünden takip edebilir, dilediğiniz zaman SİP Bonus para kazanımlarınızın ödeme talebini gerçekleştirebilirsiniz.

sirnakisplatformu.com'a gelen ödeme talepleri en geç 10 iş günü içerisinde bildirilen banka hesap numarasına yatırılır.

SİP Bunus Kurumsal Çözüm Ortaklığı
Çözüm ortaklığı esasına dayalı bir sistem olup, üyelerin Bonus Para kazınım sisteminden farklı işlemektedir.

SİP Bonus Kurumsal Çözüm Ortaklığı' hakkında detaylı bilgi edinmek ve çözüm ortaklığı başvurusu yapmak için, talebinizi içeren bir yazı ile, SİP İletişim'den başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı