Seley Sigorta

Seley Sigorta

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Seley Sigorta olarak, Silopi Merkez’de hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktayız.

Risklerin tespit edilerek en uygun fiyatların sağlanmasında öncü olarak, güvene dayalı bir işbirliği sayesinde, sigortalıların hasar riskleri en aza indirilmekte ve mağduriyetleri önlenmektedir.

Çıktığımız bu yolda her zaman müşteri memnuniyeti esas alınarak hareket edilmektedir.

Trafik, kasko, dask, iş yeri, sağlık, seyahat, tarım ve konut sigortası dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Seley Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur.

Hizmetlerimiz

SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİMİZ:

Kasko

 

 

 

 

Trafik Sigortası

 

 

 

 

Dask Sigortası

 

 

 

İş Yeri Sigortası

 

 

 

 

Sağlık Sigortası

 

 

 

 

Seyahat Sigortası

 

 

 

 

Tarım Sigortası

 

 

 

 

Konut Sigortası

 

 

 

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan Seley Sigorta, gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam edecektir.

 

Duyurular

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı