MONDİ HOME SİLOPİ

MONDİ HOME SİLOPİ

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Mondihome markamıza yaptığımız yatırımlar ve stratejik çalışmalarla, baştan aşağıya yenilendik. Bu yenilenme ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve tecrübemizle de üretimini yaptığımız her ürün kaleminde; rahatlık, kalite, fonksiyonellik ve satış sonrası hizmet anlayışımızla çıtayı sürekli olarak yukarıya taşıyoruz.

“Yenile hayatı” sloganımızla, tüketicilerimize ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hâkim, yenilikçi, şık ve bir o kadar avantajlı çözümler sunarak, evlerini ve hayatlarını baştan aşağıya yenileme fırsatı sunuyoruz.

Türkiye’nin ev yaşamına dair; mobilya, yatak ve dekorasyon alanlarındaki ürün çeşitliliğimiz, yenilikçi tasarımlarımız ve kalite anlayışımız ile ülkemizin önde gelen ilk 5 mobilya markası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Oluşturduğumuz istihdam, yenilikçi ve öncü üretim sistemlerimiz ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyor, hizmete açılan her yeni mağazamızla hizmet kalitemizi yükseltip, sürekli yenilediğimiz ürün gamımız ve çeşitliliğimizle, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Hem Fonksiyonel Hem de Tarz Konsept Ürünler

Koltuk Takımı

Oturma odaları, günümüzün hatrı sayılır bir kısmını tek başımıza veya sevdiklerimizle bir araya gelerek geçirdiğimiz, televizyon izlenen, kitap okunan, aile sohbetleri gerçekleştirilen önemli yaşam alanlarıdır. Televizyon ünitesi, kitaplıklar, masa ve sehpalar gibi eşyaların bulunduğu bu alanların en mühim parçası olan koltuk takımlarının en şık ve rahat örneklerini bu sayfamızda inceleyebilir, dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlayacak olan koltuk takımını kolayca seçebilirsiniz.

Yemek Odası Takımı

Yaşam alanlarının dekorasyonlarında önemli öğelerden olan yemek odası takımları, hem yemek yediğiniz anlarda hem de sosyalleştiğiniz zamanlarda sizlere eşlik ediyor. İşlevsel özelliklere sahip olması beklenen yemek odası takımları, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanıyor. Modern dokunuşlar ile güçlendirilmiş yemek odası takımları, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında kendine bir yer edinmeyi başarıyor.

Yatak Odası Takımı

Konfora en çok ihtiyacımız olan odalardan biri yatak odasıdır dersek herhalde yanılmış olmayız. Odalarda aradığınız konforu yakalayabilmenin en kolay yolu, alanın dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlamaktan geçiyor. Yatak odalarının dekorasyonunun en büyük parçası olan yatak odası takımları hem şık hem de ergonomik tasarımları ile Mondi Home yatak odası takımı kategorisi altında siz değerli kullanıcılarımızın beğenilerine sunuluyor.

Genç Odası

Çocuklar ve gençler için onların zevklerine uygun olarak döşenen ve genç bir zihnin ihtiyaçlarına yanıt verecek mobilyalarla bezenen genç odaları, dinlenme, ders çalışma, kitap depolama, giysi depolama, uyuma gibi gereksinimleri en doğru şekilde karşılayacak şekilde oluşturuluyor. Genç odası dekorasyonunuzu çocuğunuzun ilgi alanları, düşünceleri, hobi ve zevklerine göre tasarlayabilirsiniz. Dekore edeceğiniz genç odasında mobilya renklerini onların yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve ruh hallerini destekleyip geliştirecek şekilde seçebilirsiniz.

Yatak ve Baza

İyi bir uyku, kişilerin güne enerjik başlamasına yardımcı olur. Doğru bir uyku deneyimi için doğru yatak seçimi son derece önemlidir. Farklı teknolojiler ile üretilen yatak modelleri, hem sundukları konfor hem de dekorasyonları tamamlayıcı şık görünümleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Mondi Home yatak kategorisi altında her tarzda dekore edilmiş yatak odaları için ideal bir seçim olarak ön plana çıkan modelleri inceleyebilirsiniz.

EVİNİZE SICAK DOKUNUŞLAR

Geniş renk seçenekleriyle hayatınıra renk katacak Ev Dekorasyon ürünlerimizi hemen şimdi keşfedin sevdiklerinizle birlikte mutlu anların keyfine varın.

Hangi halı değil, HANGİ GÜMÜŞSUYU

1952 yılında kurulan, Türkiye'nin ilk makine halısını üreten Gümüşsuyu, yepyeni tasarımları ve inovasyonlarıyla yeniden sizlerle…

Duyurular

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı