BAŞARI KURS

Firma İlanları

Hakkımızda

34 yıldır varolan Kurumumuz, yaptığı işin öneminin farkında ve klasik okul eğitiminden farklı olarak, 17 Öğretmen ve 320 öğrenciden oluşan KURS MERKEZİ, BUTİK EĞİTİM anlayışları Üniversite Giriş Sınavına hazırlık programları içerisinde, her öğrenciye farklı programlar sunabilmekte ve birebir eğitimler vermektedir.Cizre Başarı KURS Eğitim Merkezimizde, okul saatleri farklılık gösteren öğrencilere özel programlar sunulmaktadır. Kayıtlı olsun ya da olmasın, tüm öğrencilere, kendilerini daha büyük topluluklar içinde değerlendirebilecekleri online ortak sınavlarımızı, siz değerli öğrencilermize sunuyoruz.

Geleceğimiz olan ve en değerli gördüğümüz çocuklarımızın eğitimi içinde en iyisini istemez miyiz?

Özel Cizre Başarı Kurs Merkezi, rengarenk aktiviteleri, etkinlikleri ve alanında uzman kadrosu ile eğitime yeni bir soluk getirmiştir. Kurs Merkezimiz ile Butik Eğitim anlayışı ve özel Ders Programlarımızla yanı başınızdayız.

Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.Cizre de okula destek ve Sınavlara hazırlık programları , Kurs programları ve özel ders programlarımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

BAŞARI'DA EĞİTİM 

KURUMUMUZ 

 ◉15 derslik sınıflarımız, kaliteli öğretmen kadromuz ile son teknoloji akıllı tahta eşliğinde eğitim vermekteyiz.  Projeksiyonlu verimli, geniş ders salonlarımız mevcuttur. Geniş ferah bahçesiyle öğrencilerimize ferah ortam sağlamaktayız.  Her türlü ihtiyaclarını giderebileceği kantinimiz öğrencilerin hizmetindedir.

 

SINIFLAR 

 ◉ Başarı Eğitim Kursumuzda donanımlı ve aydınlık sınıflarda sürdürülen eğitim öğretim çalışmaları, zengin ve güncel ders araç gereçleriyle yapılır. Sınıf mevcutları her öğrencimizin derse aktif katılımını sağlayacak şekilde düzenlenirken, mutlak öğrenci başarısı ve koşulsuz veli mutluluğunu sağlamak hedeflenmiştir. Sınıflarımız 15 derslikten oluşup, 9, 10, 11 sınıflar içindir.

 

ÖĞRETİM KADROSU 

 ◉ Her branştan deneyimli 17 öğretmenimiz mevcuttur.  Öğrenciler gibi öğretmenlerin de başarıları takip edilir. Sınav sonuçları değerlendirilirken derslerin başarı grafiği de dikkate alınır. Öğretmenlerimizle tam kadro ile adım adım başarıya.

 

MORAL VE MOTİVASYON ÇALIŞMALARI 

 ◉ Öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu sağlamak amacıyla rehberlik servislerimizde görev yapan rehber öğretmenlerimiz, öğrencilere iç ve dış iletişimi sağlama yöntem ve biçimleri, iç motivasyonun kaynakları, verimli ders çalışma stratejileri, programlı çalışmanın önemi, doğru çalışma yöntemleri konulu seminerler ve sunumlar yaparak öğrencinin özgüvenini artırmaya yönelik grup çalışmaları düzenler. Hafta da bir yapılan Türkiye denemeleriyle öğrencilerin nabzını ölçmekteyiz. Akşam etütleri ile öğrencilerimizin yanında olup eksiklerine cevap oluyoruz.

 
KULLANDIĞIMIZ YAYINLAR 

 ◉ İşler Yayıncılık

 ◉ Yayın Denizi 

 ◉ Kuantum

 ◉ Sarmal

 ◉ Çap

 ◉ Apotemi

 ◉ Muba

 ◉ Uygun

 ◉ Seviye

 ◉ Bilfen

 ◉ Netbil

 ◉ Kartezyen yayınlarıyla gelişmiş konu anlatım ve soru bankalarımızla eğitimde öncüyüz.

 
SİZ HEP DAHA İYİSİNİ BAŞARIN DİYE ;
 
 ◉Tavizsiz&Disiplin takip
 ◉Uzman Öğretmen Kadrosuyla
 ◉Farklı Yayın ve Denemeleriyle 
 ◉Etkin Rehberlik
 ◉Veli Bilgilendirme
 ◉Birebir Soru Çözümü
 ◉Çalışma Salonu
 ◉Bol Etüt imkanı  
 
                               BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN ACELE EDİN.
 

Duyurular

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı