Haber

Haberinizi yollayın, gündemi siz belirleyin!


Siz de gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri WhatsApp haber hattımıza göndererek, haberinizi SİP Haber'de duyurabilirsiniz.

Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu, cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra, WhatsApp'ı kullanarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz, haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz.

Haberinizi şimdi yollamak için Whatsapp SİP Haber hattını tıklayın.

Whatsapp SİP Haber hattına ne tür haberler yollayabilirim?
Yakınınızda meydana gelen herhangi bir patlama, kaza, şiddet, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı, anında görüntüleyerek, bizimle paylaşabilirsiniz.

Resmi Kurumlar, Özel Kuruluşlar, STK'lar, Odalar, Meslek Kuruluşları İş Dunyası kısacası sesini Şırnak İş Platformu'nda duyurmak isteyen herkes, haberinizi SİP Gündem'e yollayın, gündemi siz belirleyin.

SİP Gündem'e haberinizi  yollamak için tıklayın.

SİP Gündem Haber hattına ne tür haberler yollayabilirim?
İdeolojik ve siyasi bir gündem oluşturmayan, toplumu tahrik edecek içerikte haber barındırmayan, cinsellik, şiddet gibi olumsuz ögeler içermeyen; ekonomi, İş Dünyası, Tarih, Kültür, Toplumsal ve Sosyal olaylar, Yatırımlar Ticari Kuruluşların yenilikleri, kampanyaları, haber niteliği taşıyan duyurular, gündeme dair veya her hangi bir konu hakkında, düşüncesini yansıtan yazıları ve haberleri SİP Gündem'e yollayabilirsiniz.

Haberler SİP Haber'de nasıl yayınlanır?
Gönderdiğiniz haberler, öncelikle Haber Editörü'müz tarafından incelenir. Ardından önem sırasına göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir.

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı