GÜVEN SİGORTACILIK

GÜVEN SİGORTACILIK

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
Kapalı

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Kurumlarla sağlanan bir anlaşma türü olan sigorta , kişinin yaşamının, sağlığının veya mallarının karşılaşabileceği zararları en aza indirme konusunda kişilere yardımcı olur. Karşılaşacağınız zararlarda tazminat alma hakkı önceden ödemiş olduğunuz primle elde edilir. Güven sigortacılık olarak karşılaşabileceğiniz olası kazalarda en az şekilde mağduriyeti yaşamanız için hizmet vermekteyiz.

Sizlerde kendiniz için doğru olanı yapın , Güven sigortacılığa danışmadan sigorta yapmayın...

Hizmetlerimiz

Güven Sigortacılık olarak size sunduğumuz hizmetler;

Kasko: 

 ➧  Kasko Sigortası, poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar. Kasko Sigortası, zorunlu  Trafik Sigortası'nın aksine sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ile Trafik Sigortalarını arasındaki en önemli farktır.

Trafik Sigortası:

 ➧  Trafik Sigortası ile; poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet verilmesi durumunda, hukuki sorumluluğunuz teminat altına alınır.

Dask:

 ➧  Ülkemiz hepimizin bildiği üzere bir deprem bölgesinde yer alıyor. Bu yüzden DASK yani Zorunlu Deprem Sigortası kanunlara karşı bir görevden öte kendi yaşamımıza ve sevdiklerimize karşı bir sorumluluktur. Zorunlu Deprem Sigortası depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar.Olası bir deprem sonrasında, hayata yeniden başlamak için kendimize tanıdığımız bir şanstır DASK!

Konut Sigortası:

 ➧  Gün geçtikçe hayat şartlarımız ağırlaşıyor. İster istemez gün boyunca bir sürü sorunla uğraşmak durumunda kalıyoruz. Hayatında kötü sürprizlere yer vermek istemeyenlere, beklentilerin üstünde sağladığı korumayla, Konut sigortası hizmeti vermekteyiz.

Bireysel Emeklilik:

 ➧  45 yaşını doldurmamış çalışanların otomatik olarak katıldığı Bireysel Emeklilik Sistemi, yarınlarınız için birikim yapmanızı kolaylaştırır ve emeklilik döneminizi refah içerisinde geçirmenize yardımcı olur.

Sağlık Sigortası:

 ➧  Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır 

İşyeri Sigortası : İşyerinizin veya işyerinizdeki her türlü demirbaş eşya, makine-tesisat veya cam-emtia gibi varlıklarınızın güvence altına alınması amacıyla yapılan bir sigorta türüdür.

 ➧  Ferdi Kaza Sigortası: Hayat bu beklenmedik durumlar beklenmedik zamanlarda hepimizin başına gelebilir. Evde, işte, yolda, belki arkadaşınızla bir pazar yürüyüşünde ya da eski dostlarla yapılan bir yemek organizasyonunda...Bu durumlarda Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonrasında uğrabileceğiniz maddi kayıpları güvence altına alabilir, hayatı Türkiye Sigorta güvence altında daha kolay yaşıyabilirsiniz.

                       

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA VE FİLO ŞİRKETLERİ :

     

 

 

 

 

 

 

 

 DİLEDİĞİNİZ PAKET SİZİN OLSUN; KAZANAN SAĞLIĞINIZ OLSUN.

Vitrin Ürünleri

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı