Doğusan Otomotiv İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş

Doğusan Otomotiv İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
08:00
18:00
Salı:
08:00
18:00
Çarşamba:
08:00
18:00
Perşembe:
08:00
18:00
Cuma:
08:00
18:00
Cumartesi:
08:00
15:00
Pazar:
Kapalı

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Volkswagen Yetkili Servisi Doğusan Otomotiv İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine servis, Volkswagen orjinal yedek parça ve aksesuar alanında hizmet verdiği Şırnak İlinde, 3000m2 kapalı ve 5000m2 açık alandan oluşan plazasında 2018 yılından beri faaliyet göstermektedir.

    Araç bakım ve onarım hizmetlerine hızlı bir çözüm getiren, Doğuş Otomotiv Yetkili Servisi, Doğusan Otomotiv, tesislerinde, üstün hizmet anlayışı ve 30 kişiden oluşan uzman eğitimli personeli ile Volkswagen müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz

Volkswagen’inize Değer Katan Hizmetler

 

Doğusan Volkswagen Yetkili Servisi,  yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Volkswagen’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri,  Doğusan Volkswagen Yetkili Servisinde.

 

 

✦ Bakım ve Onarım Hizmetleri

Volkswagen’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Yetkili Servislerimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın.

 

 

✦ Aksesuar ve Yedek Parça Hizmetleri

Volkswagen’ inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Volkswagen Orijinal Aksesuarları ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Volkswagen Orijinal Parçalar® Doğusan Volkswagen Yetkili Servisinde sizleri bekliyor.

 

 

✦ Garanti ve Mobilite Hizmetleri

Volkswagen’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri… Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Volkswagen’de!

 

En iyi hizmet anlayışımızla sizler için çalışıyoruz.

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı