DİYETİSYEN EMİNE HATİP

DİYETİSYEN EMİNE HATİP

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Herkese merhaba J Bir hizmet almayı düşündüğünüzde sizde herkes gibi alanında en iyi ve güvenilir olanlardan hizmet almak istemez misiniz? Bu şekilde düşünüyorsanız doğru yerdesiniz .Çevremde  gözlemlediğim kadarıyla insanlara diyet denildiğinde bir korku oluşuyor. En büyük korkularından birisinin de “yasak” olan besinler olup, sevdikleri gıdalardan uzak kalacakları olması. Hâlbuki kişinin herhangi bir rahatsızlığı/hastalığı yoksa besinleri yasaklamak yerine sınırlandırılması önerilir;  çünkü besinler tamamen yasaklanırsa, sürdürülebilir bir beslenme olmayacağına inanan bir diyetisyenim.

Eğer aklınızdan diyete başlamak geçiyorsa, hiç durmayın! Hemen iletişime geçin! Beslenmeyle ilgili doğru bildiğimiz yanlışları düzeltelim! Örneğin; eğer zayıflamak istiyorsanız ekmek kesinlikle yememelisiniz gibi… Benim amacım; sizlerin diyet algısını değiştirmek ve evinizin diyetisyeni olmak :) İletişime geçecek kişiler; belki gebe bir kadın belki emzirmeye başlayan anne belki profesyonel bir sporcu belki sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyen biri belki kronik bir böbrek hastası belki de catering patronu. Kendimizi lütfen “kilo vermek istiyorsam diyet yapmalıyım” klişelerinden uzak tutalım. Beslenme nerede varsa biz diyetisyenler oradayız ve sürdürülebilir, sağlıklı bir beslenme için bir mail, bir telefon  uzağınızdayım! O zaman ne diyoruz? “Diyete Başlıyor, Korkmuyorum!”

Hizmetlerimiz

DİYETİSYENLİK HİZMETLERİMİZ: 

SAĞLIKLI ZAYIFLAMA
kişiye özel olarak hazırladığımız beslenme listeleri ve egzersiz programları ile sağlıklı ve kalıcı olarak zayıflamak artık çok kolay. Zayıflama sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu ve takibi bizimle bulabilirsiniz. 

 

SAĞLIKLI KİLO ALMA
Sağlıklı olarak kilo almanın kilo vermekten daha zor olduğu bilinir;  vücudunuzun ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladığımız beslenme listeleri ile ideal beden ölçülerinize ulaşmanız çok kolay. Abur cubur yemeden, bedeninizin dengesini koruyarak sürdürebileceğiniz özel diyetler için bizimle iletişime geçiniz


HAMİLELİKTE ve EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME
Hamilelik sürecinizi sizin ve bebeğinizin sağlıklı olarak geçirebilmesi için uzmanlarından alacağınız beslenme programları hayatınızı kolaylaştıracak. Kontrollü şekilde kilo almanız gereken bu dönemde ihtiyacınız olan bilgilere,  bizden  alacağınız tavsiyelerle daha güvenilir ve hızlı olarak ulaşabilirsiniz.

SPORCU BESLENMESİ

Profesyonel ya da amatör olarak ilgilendiğiniz spor branşına göre ihtiyacınız olan beslenme programlarına ulaşmak  artık çok kolay. Antrenman programınız, yaptığınız spor ve vücut yapınıza özel olarak hazırlanan beslenme programınızda gün gün ihtiyacınız olan protein, karbonhidrat ve yağ için gerekli tüm besinleri öğrenebileceksiniz.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİREN BESİNLER

Bağışıklık sistemimiz, bizi zararlı mikroplara ve belirli hastalıklara karşı korur. Bakteriler, virüsler ve parazitler gibi yabancı istilacıları tanır ve hemen harekete geçer. İnsanlar iki tür bağışıklığa sahiptir: doğuştan gelen ve uyarlanabilir olan. Bağışıklığı arttıran özel besin veya vitamin takviyeleri için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

BAZAL METOBOLIZMA HESAPLAMA

Bazal metabolizma hızı, bir kişinin bir gün içinde, tüm organları için gerekli olan enerji ihtiyacı olarak tanımlanabilir. Kadınlar ve erkekler için farklı yaş gruplarına ve vücut özelliklerinde göre değişken olan bazal metabolizmanızı hesaplama konusunda uzmanımıza danışabilirsiniz.


BEDEN KITLE ENDEKSI (BMI) HESAPLAMA

Şu anki kilonuzun, boy ve cinsiyetinize göre hangi seviyede olduğunu ölçmek için beden kitle endeksinizi öğrenebilirsiniz. Kilonuzun zayıf, ideal, aşırı kilolu veya obezite gibi seviyelerinden hangisinde olduğunuzu öğrenebilir, ideal kilonuza tavsiyelerimiz ile ulaşabilirsiniz.


GÜNLÜK ENERJI İHTIYACI

Nefes almak, kan dolaşımını sağlamak, yiyecekleri sindirmek ve fiziksel aktivitelerinizi yerine getirmek için neye ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak, sağlıklı olmak için vücudunuzun günlük enerji gereksinimlerini uzmanlığımızda bulabilirsiniz.

BEL ÇEVRESI DEĞERLENDIRME

Bölgesel yağlanmaların görüldüğü bel çevresinde bulunan yağlar vücudun diğer bölgelerinde bulunan yağlara göre daha tehlikelidir. Bel çevresi değerlendirmenizi öğrenmek üzere bizlere  ulaşabilirsiniz.

YAĞ YAKMA NABZI

Daha kolay ve hızlı kilo vermek için egzersiz yapıyorsanız kalbinizin ve vücudunuzun yağ yakma performansı ve hızı olan yağ yakma nabzınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

VÜCUT YAĞ ORANI

Vücudunuzun bölgesel ve bütüncül yağ oranını ve ideal yağ aralığınızı öğrenerek daha doğru bir beslenme biçimine geçebilir, yağ oranınızı arttırmak veya azaltmak için uzmanımızdan yardım alabilirsiniz. 

Duyurular

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı