Başak Organizasyon

Başak Organizasyon

Çalışma Saatleri

Pazartesi:
09:00
18:00
Salı:
09:00
18:00
Çarşamba:
09:00
18:00
Perşembe:
09:00
18:00
Cuma:
09:00
18:00
Cumartesi:
09:00
18:00
Pazar:
09:00
18:00

Tanıtım Videosu

Hakkımızda

2019 yılında kurulan firmamız süsleme ile başlayan organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakış açısı getirmiş, sizin için yaptığı çalışmalarla Şırnak ve ilçelerinde devam etmektedir. Ortaya çıkardığı başarılı işlerle bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir. Başarı kriterinin müşteri memnuniyeti olması, siz değerli müşterilerimize A'dan Z'ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmistir. 

Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak yeniliklerin takipçisi olup, deneyimli ekibimizle püf noktaları kaçırmadan hayal ettiğiniz bütün ince ayrıntılarıyla, Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarınızı unutulmaz bir şova dönüştürüyoruz.Konseptli geceler, yılbaşı geceleri gibi özel etkinliklerinizde firmamızın bu işi ele almasıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz


 ◆ Sünnet Düğün  Organizayonu

Sünnet düğünü organizasyonları, hem erkekliğe ilk adımı atacak çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak bir etkinliktir. Bu önemli günde Başak Organizasyon olarak sizlere tecrübeli kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile çeşitli hizmetler Sunuyoruz.

  Düğün Organizasyonu

Başak Organizasyon sizlere düğün, nişan, kına gecesi ve davet organizasyonlarınız için süsleme ve ekip-ekipman temini, organizasyon hizmetleri veren; organizasyon sektöründe Şırnak'ın önde Gelen organizasyon firmaları arasında yer alır. En mutlu günlerinizden olan düğün gününüzü  beraber taçlandıralım.

 ◆  Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonlarınız için tüm süsleme, ekip-ekipman temini ihtiyaçlarınızda Başak Organizasyon sizlere çözümler sunar. Açılış organizasyonunun işletmenize veyahut diğer fikirlerinize öncü olacak güzellikte olsun.

  ◆ Süsleme Organizasyonu

Başak Organizasyon, konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyor. sizde değişik süsleme organizasyonlarımızla hayalinizde ki güzel ortamı elde edin.

  ◆ Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonunuz özel ve unutulmaz olsun istiyorsanız kına ekibimiz, süsleme Çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. İster kendinize ait bir bahçe veya alanda isterseniz tutmuş Olduğunuz mekanda kına gecesi organizasyonları için kına ekibi, süsleme çalışmaları ve ekipman temini vermekteyiz.

  ◆ Doğum Günü Organizasyonu

Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! Başak Organizasyon  değişik ve güzel   organizasyonlarla sizlerin mutluluğuna ortak olmakta.

  ◆ Yılbaşı Süslemeleri

Yeni yıl konseptine uygun renkli yılbaşı süsleri, çeşitli materyaller ve led ışıklar ile birbirinden şık Yılbaşı süslemeleri ile yılbaşına güzel ve mutlu bir şekilde girin diye çeşitli organizasyonlarla sizlerleyiz.

 


Başak Organizasyon; hayalinizdeki mutluluğu çok uzakta aramayın bir telefon ötedeyiz.Duyurular

Geri Dön Üye Ol Giriş Yap
Yukarı